Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaKayıt OlLatest imagesGiriş yap

Sonu Gelmeyen Hikaye

2 posters
YazarMesaj
Psiko-Trex
Süper Admin
Süper Admin
Psiko-Trex

Sonu Gelmeyen Hikaye Empty
MesajKonu: Sonu Gelmeyen Hikaye   Sonu Gelmeyen Hikaye EmptyCuma Ekim 17, 2008 11:00 pm

Evet Arkadaslar Başlıkdanda Anlaşılacağı Gibi Herkez Bir Kaç Paragraf yazıp Devamınıda Diğer Arkadaslar Getirecek Böylece Hikaye Uzayıp Gidecek Farklı Konuları Ele Alıcak .Konular Fantastikden tutun Dramatiğe Kadar Uzayabilir İstediğiniz Konuyu Ele Alabilirsiniz Ben Baslıyorum.

Birgün Bilo Yolda Giderken Bir Evden Çığlık Sesleri Duyar Exclamation Ardından Hızlı Adımlarla Eve Doğru Kosmaya Baslar.Evin Bahçesindeki 2 Tane Azgın Dişli Köpekden Korkup Arka Tarafdan Girer Ve Cığlık Gelen Evin Kapısını Tam Açarkeeeeeeen....... affraid

Devamını Bir Sonraki Arkadas Getiricek:)
https://gamingtr.yetkin-forum.com
DiNo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
DiNo

MesajKonu: Geri: Sonu Gelmeyen Hikaye   Sonu Gelmeyen Hikaye EmptyPaz Ekim 19, 2008 4:46 am

hemen içeri girer bir de bakar hamile bir bayan doğuruyor.Hemen doktor çaırır.Fakat doktor Gelene kadar çocuk doğmuştur.Fakat çocuk bir yaratıktı ve irençti. affraid O sırada köpekler kapıyı kırdı kadını becerdiler. Evil or Very Mad Adam çocuu alıp bir üst kata çıktı.Üst kata çıktığında Osmanı gördü.Osman kafasını kıçına sokmuş içerde neler olduğunu anlamaya çalışıyordu.O sırada bir şimşek çaktı ve çocuk öldü . Bilo camdan atladı ve kaçmaya başladı daha sonra zenci mahallesindeki solaryumcuyu gördü ve ondan yardım istedi
bounce -İmdat!Şu 2 köpek koşturuo beni kurtar
-Banane confused
demiş.Ve köpekler adamın azını burnunu yemiş...
ve bundna 5 yıl sora bu zenci mahhallesindeki solaryumcu Akon'un konserine bilet alır.Yolda o köpekleri görür ve
-H.ktir ''der''
kaçmaya başlar fakat köpekler bunu ısırır azını kırar.bundan çıkarcağımız ders ''bana dokunmayan yılan bin yaşasın'' görüşünün doğru olmamasıdır farao
Psiko-Trex
Süper Admin
Süper Admin
Psiko-Trex

MesajKonu: Geri: Sonu Gelmeyen Hikaye   Sonu Gelmeyen Hikaye EmptyPaz Ekim 19, 2008 8:51 pm

Hikayenin Sonunu Getirmeyecektin Hikaye Hep Devam Edicek Editle ... Hep Bi Sonraki Arkadas Devam Ettirecek Exclamation
https://gamingtr.yetkin-forum.com

Sonu Gelmeyen Hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası